Fotovoltaické elektrárny na klíč
Prodej komponent, poradenství

Fotovoltaika

Cíl — snížit vysoké náklady na elektrickou energii

fotovoltaika fotovoltaika termovize střechy

Nabízíme kompletní soubor služeb a komponent s jediným cílem: pomoci našim zákazníkům snížit vysoké měsíční náklady na elektrickou energii, plyn, případně tuhá paliva a tím získat alespoň částečnou energetickou nezávislost.

Realizace fotovoltaických elektráren na klíč, ostrovní systémy

Navrhneme a dle platných norem naprojektujeme na míru celý FV systém od modulů až po inteligentní řízení spotřeby el. energie v domácnosti. Vyřídíme Vám rezervaci výkonu u distributora el.energie, zažádáme o licenci a celý projekt zrealizujeme rychle a za minimální náklady.

Regulace stávajících FV systémů a jejich integrace do infrastruktury budovy, zejména s otopným systémem a ohřevem TUV

Vlastníte již fotovoltaickou elektrárnu v režimu zelených bonusů a nedokážete většinu vyrobené energie spotřebovat a tím ušetřit ještě více? Poradíme Vám jak dosáhnout co největších úspor, navrhneme a zrealizujeme systém regulace tak, abyste optimálně zužitkovali veškeré zdroje, které využíváte. Jedná se zejména o systémy navázané na otopné systémy budov, solární ohřevy vody, případně elektrické ohřevy TUV a bazénů. Konkrétně se může jednat například o známý a ověřený Wattrouter od české společnosti SolarControls s.r.o., se kterým máme ty nejlepší zkušenosti a kterých jsme již nainstalovali desítky. WATTrouter M nyní umožňuje plynule řídit výkon inverterových tepelných čerpadel a klimatizací a tím zajistí nejefektivnější využití vašich přebytků!

Prodej komponent FV systému

Nabízíme ověřené fotovoltaické moduly pocházející především z EU, dále střídače od předních světových producentů jako Kostal, SMA, PowerOne atp. Nabízíme i ostatní komponenty solárních systémů jako je například montážní systém na většinu střešních krytin, kabeláže, konektory, ostrovní střídače, regulátory dobíjení baterií atp.

Kontrola funkčnosti stávajících systémů včetně analýzy FV modulů termovizí, pravidelné revize

Když máte pochybnosti, že Váš systém nepracuje správně, jestli máte poškozené moduly na střeše nebo máte časté výpadky, potom Vám rádi pomůžeme identifikovat a odstranit závady. Nabízíme i pravidelné předepsané elektro-revize případně kontrolu FV modulů infrakamerou, která odhalí i blížící se problémy na fotovoltaických modulech.

Poradenství, řízení projektů, dozory, energetické audity

Pokud teprve zvažujete instalaci FVE tak Vám rádi poradíme. Potřebujete spočítat energetickou bilanci objektu případně energetický štítek, nebo provést kontrolu nebo dozor nad výstavbou FV výrobny, případně chcete Váš projekt řídit? Chcete pomoci s výběrem vhodných dodavatelů komponent nebo služeb? Obraťte se na nás.

Informujte se na telefonu 737 488 161 nebo emailu martin.obst@imosys.cz