Fotovoltaické elektrárny na klíč
Prodej komponent, poradenství

Nabízíme otopné systémy

V této oblasti se opět opíráme o zkušenosti české společnosti Jablotron, od které jsme na jejich produkty certifikovaní, a nabízíme především:

čerpadlo s řídící elektronikou kotel Protherm regulace s displejem termostat s přijímačem

Unikátní zálohovaná oběhová čerpadla nabízející profesionální řešení v topných systémech.

Bezdrátová a drátová regulace topení domácností, rodinných domů a kancelářských objektů z jakéhokoliv zdroje tepla.

Základní regulace pro menší objekty (rodinné domy, chaty) a zónová regulace topení pro větší budovy nebo obytné domy či apartmánové domy.

Zařízení pro snadné dálkové ovládání spotřebičů a měření spotřeby energií s přehlednou vizualizací.

Prodej, servis a instalace elektrických kotlů Protherm Ray.

Zálohovaná oběhová čerpadla

Standardní oběhová čerpadla při výpadku elektrické sítě nefungují a jejich zálohování je problematické. Přitom zastavení oběhu v topení s kotlem na tuhá paliva či v systému solárního ohřevu může způsobit havárii. Novinka od Jablotronu konečně nabízí profesionální řešení, navíc v ceně běžného čerpadla.

Čerpadlo je koncipováno jako primární čerpadlo v systému a nahrazuje standardní oběhová čerpadla. Je energeticky úsporné a při výpadku sítě běží přímo z akumulátoru a nevznikají tak žádné ztráty způsobené převodem napětí. Díky tomu může topný systém fungovat až 24 hodin bez elektřiny.

Základní regulace topení

Pro základní regulaci topení u menších objektů stačí systém složený z malé řídící jednotky a bezdrátových termostatů. Jedna řídící jednotka umožňuje ovládat dvě nezávislá relé a tedy dva topné okruhy.

Při požadavku na topení z termostatu řídící jednotka sepne příslušné relé. K jednomu relé lze přiřadit až osm termostatů, relé spíná vždy, je-li požadavek na topení alespoň z jednoho termostatu. Do systému lze také zapojit magnetické detektory, které mohou blokovat topení v době otevřených oken či dveří.

Zónová regulace topení

Zónová regulace topení umožňuje topit pouze v těch místnostech, kde to opravdu potřebujete. Díky snadnému nastavení a regulaci tak šetříte Vaše náklady na vytápění.

Tento systém je zkonstruován tak, aby po celý rok poskytoval příjemnou teplotu podle Vašich požadavků. Nastavení upravíte snadno pomocí jediného dotykového displeje.

Dálkové ovládání spotřebičů

Výkonová relé umožňují ovládat elektrické spotřebiče na dálku dle nastaveného programu. Uživatel má možnost dle potřeby rozšiřovat svůj systém a být tak i jeho vlastním architektem. Jedno relé zvládne obsluhovat více ovladačů nebo detektorů pro zajištění všech požadovaných aplikací.

Elektrokotle Protherm Ray

Nabízíme certifikovaný servis a instalaci elektrokotlů značky Protherm.

Jedná se především o závěsné elektrokotle pro vytápění s možností propojení s externím zásobníkem teplé vody. Mezi další jejich vlastnosti patří:

Informujte se na telefonu 737 488 161 nebo emailu martin.obst@imosys.cz