Fotovoltaické elektrárny na klíč
Prodej komponent, poradenství

Nabízíme zabezpečovací a kamerové systémy

EZS — alarmy Jablotron, zabezpečení domů a garáží, vzdálená signalizace (nevolnost, tíseň, požár, záplava), vstupní systémy "vrátník", videotelefony)
CCTV — kamerové systémy — instalace a servis

Jablotron - snadné ovládání Azor - extra sada Azor - extra sada EZS - bezpečnostní kamera CCTV - venkovní kamera

EZS

Od Alarmu po automatizaci domácnosti...

Navrhujeme a montujeme špičkové alarmy od společnosti Jablotron, která u nového modelu Jablotron 100 přišla s revolučním systémem ovládání a nabídkou unikátní Celkové ochrany zabezpečených objektů, jak soukromého tak firemního charakteru. Jsme k návrhu a montáži certifikovaní a tudíž pokud si nás zvolíte za dodavatele, tak budete mít s dodávkou funkčního systému možnost využít dalších výhod jako například prodlouženou záruku až na 5-7 let, vzdálený přístup přes chytrý mobilní telefon atd.

Jedinečnost systému Jablotron 100 tkví nejen v systému ovládání ale také v designu, jednoduchosti a skloubení drátového systému s bezdrátovým. Jsme schopni vyhovět takřka každému zákazníkovi, který se rozhodne instalovat alarm jak do rozestavěného, tak do již zabydleného domu aniž bychom nadělali škodu taháním kabelů.

Kromě komplexních alarmů pro budovy nabízíme i menší systémy na zabezpečení odlehlých chat, garáží nebo menších účelových budov. Nebo pouze požární či záplavové hlásiče, signály v tísni nebo nevolnosti pro seniory, přepadení atp. Oblasti použití moderních systémů EZS je mnoho, například ovládání vjezdových nebo garážových vrat, ovládání topení, měření teploty, uzavírání nebo otevírání přívodního vodovodního potrubí do objektu buďto plánovaně nebo na určitý automatický popud (záplava, požár atp.), kontrola stavu hladiny v jímkách a následné spouštění čerpadel atd.

CCTV

Pokud si přejete z bezpečnostních důvodů vybudovat CCTV okruh, můžeme vám také pomoci. Jedná se zejména o bezpečnostní kamery kolem nebo uvnitř objektů s možností nahrávání záznamu zvolené délky, při detekci aktivity atp. Nejčastější aplikace: hlídání vjezdu nebo vstupu do objektu, hlídání skladových prostor, kontrola nad pohybem osob v uzavřených objektech nebo odlehlých částech pozemků, sklepech, výtazích, společných prostorách bytových domů, hlídání bezpečnosti zaměstnanců v provozech atp.

Informujte se na telefonu 737 488 161 nebo emailu martin.obst@imosys.cz